Porta

O firmě

 

Máme téměř 30 let zkušeností.

Víme, že pro každého člověka je nejdůležitější jeho domov a každý domov začíná dveřmi.
Otevírají a zavírají náš soukromý svět, ve kterém se chceme cítit šťastně a bezpečně.

Naší příjemnou starostí je tvoření takových dveří, které budeš otevírat s chutí a radostí, abys překroči každý práh v nejdůležitějším místě na světě – Tvém domu.

 

Tvoříme pro Tebe 

Už 30 let využíváme nejnovější technologie a trendy. Naši specialisti z oddělení Inovace a R&D sledují novinky světového designu a přizpůsobují je Tvým potřebám.

Chceme v Tobě uvolnit vášeň a kreativitu, proto Ti dáváme možnost pesonalizace dveří a to největší na trhu. Můzeš je přizpůsobit svému interiéru, kdy rozhoduješ nejen o odstínu, ale právě o nestandardním modelu a rozměrech. Díky tomu, dveře, které si vybereš, jsou Tvoje od začátku do konce :)

 

Kvalita

Investujeme do moderní a zautomatizované technologie výroby, abychom mohli na trh dodávat dveře s nejvyšší kvalitou. Na každém kroku projektu našich výrobků, pracují vysoce kvalifikovaní specialisté a architekti. Vlastníme strojový park, dodaný od německých a italských výrobců, a na kterém je patrná nejnovější generace zařízení na výrobu dveří a zárubní.

Neustále investujeme do moderních výrobních prostor a pro výrobu používáme produkty a příslušenství nejvyšší jakosti. Všechno směřuje k tomu, aby naše dveře mohli zdobit Tvůj domov po mnoho let.

 

Společné usilí  

Ceníme si především mladost, nápady a vize. Věříme potenciálu našich rodilých architektů a projektantů, kteří hledají možnosti jak předvést světu svůj talent. Zveme proto ambiciózní mladé projektanty ke spolupráci a k účasti v soutěžích Porta, aby se mohli předvést se svými čerstvými, často překvapujícími nápady na designová řešení. Aktivně prezentujeme naše laureáty a vítězné práce jsou prezentovány na prestižních veletrzích interiérového designu. V roce 2012 a 2013 se vítězové mohli se svými pracemi představit v průběhu Łódź Design Festiwal, a v tomto roce budou nejlepší práce soutěže Porta BY ME prezentovány na veletrzích arena DESIGN 2015 v Poznani.

Sdílíme také vlastnosti, které jsou vlastní sportovcům. Jako firma se angažujeme ve veslování, ve kterém se počítá síla nadchnout se, společná práce, vytrvalost a zaangažování. To jsou vlastnosti velice blízké naší firmě.

 

Výroba

Věříme tomu, že moderní výroba nejsou pouze inovativní technologie, je to i šetrný postoj k životnímu prostředí. Snažíme se o to, aby na každé etapě vzniku nového výrobku, byl používán materiál od dodavatelů takový, který úspěsně vyhověl certifikaci FSC, která obnáší pravidla správného nakládání s lesy a kontroly postupů těžby dřeva.

Vyrábíme dveře a příslušensví nejen pouze do obytných domů a bytů. Obsluhujeme rovněž investiční sektor, vybavujeme veřejné instituce, hotely, novodobé sportovní haly nebo kancelářské budovy.

Porta KMI Poland, to je pět výrobních závodů vyrábějících dveře, které si měsíčně vybírají majitelé více než 20 000 polských domů a bytů.

Výrobní závody Porta:

  • výrobní závod v Bolszewie – největší a nejmodernější výrobní závod v Polsku vyrábějící interiérové, technické a vstupní dveře
  • 2 závody v Ełku – produkce dveří a zárubní na bázi dřeva (PKS) a kovových dveří a zárubní (PKM).
  • 2 výrobní závody v Suwałkach – výroba dřevěných dveří (PKF) a zárubní (PKO).

 

Distribuce

Realizujeme prodej našich produktů s více než 100 Autorizovanými Dealery vlastnících vzorkové prodejny a sklady ve velkých polských městech.

Naši dealeři spolupracují s více než 1500 Autorizovanými Prodejními Místy v celém Polsku, aby co nejvíce lidí mohlo zaťukat na naše dveře...  

 

Vedení společnosti

Lukasz Luto

Předseda Představenstva Porta KMI Poland
 

Grzegorz Białczak

Místopředseda představenstva PORTA KMI POLAND
Výkonný ředitel

Artur Pęksyk

Člen představesntva PORTA KMI POLAND 
Ředitel prodeje a marketingu